Arran Machrie Moor 0,7 l (tuba)

1 550 

Popis

Na západním pobřeží ostrova Arran leží větrné a mystické rašeliniště nazvané Machrie Moor. Bronzové kruhy z doby kamenné a stojící kameny jsou roztroušeny po celém jeho neplodném, zvlněném terénu. Jeden z kamenných kruhů je znám jako kotel Seat Fingal, kde stojí kámen s vytesaným otvorem. Legendární bojovník Fingal má prý uvázaného svého oblíbeného psa právě k tomuto kameni.  Arran Machrie Moor je již sedmou edicí této slavné řady. Ve vůni jsou čerstvé plátky jablka a pomeranče s nádechem grilovaného citronu a tropického ovoce. Chuť je karamelová s lehkým dotykem vanilkového lusku a hořké čokolády. Závěr je dlouhý a hřejivý. Láhev je uložena v kovovém tubusu.Informace o alergenech.

Expres po Praze V případě objednání do 12. hodiny přivezeme ještě dnes! Rychlé dodání Skladem více než 10.000 láhví, expedujeme ihned. Kamenná prodejna V přátelském prostředí poradíme s výběrem. Alkoholu rozumíme Jsme experti v oboru. Neváhejte zavolat. Vybírejte s námi.

Časté otázky

Cena za Arran Machrie Moor 0,7 l (tuba) je 1550 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Arran Machrie Moor 0,7 l (tuba) si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 5060044482021.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Skotské whisky - Podobné produkty: Mortlach 14y 0,7l 43,4% GB, Balvenie 14 Y.O. The Week of Peat 0,7 l, Cardhu 15y 0,7l 40%, Johnnie Walker Blue label Icons 0,7 l