Casa NOBLE Crystal Blanco 40% 0,7 l (dárkové balení + 2x sklo)

1 590 

Popis

Tato ultra prémiová tequila je vyrobená ze 100 % modré agáve. Ta je sklizena při své plné zralosti ve vulkanické půdě na vysokohorských polích oblasti západního Jalisca.
Pro tequilu Casa Noble je charakteristická trojitá destilace, díky které získává její nezaměnitelnou jemnost a charakter. Aroma této křišťálově čiré tequily dominuje typicky máslově nasládlou vůní pečené agáve, lučního medu a svěžími tóny citrusů. Její chuť je čistá, šťavnatá a dlouhotrvající.
Dokonalá kvalita tequily Casa Noble Crystal Blanco se projeví při popíjení v pokojové teplotě.
Dárkové balení ve stylovém dřevěném boxu se dvěmi skleničkami.

Časté otázky

Cena za Casa NOBLE Crystal Blanco 40% 0,7 l (dárkové balení + 2x sklo) je 1590 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Casa NOBLE Crystal Blanco 40% 0,7 l (dárkové balení + 2x sklo) si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 82100783038.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Nezařazené - Podobné produkty: Patron Silver 1l 40%, La Cofradia Reposado 0,7l 40%, Paštika z divočáka na červeném víně 130 g, Terina JEAN BRUNET- myslivecké trio košík 3 x 180 g