Prosecco Rosé Don Giovanni Brut Venezia DOC 11,5% 0,75l 1 ks

299 

Popis

Prosecca Don Giovanni se hodí prakticky ke každé příležitosti. Pro dokonalý zážitek doporučujeme vždy perfektně vychladit! Toto pravé Prosecco Rosé je vyrobeno z 90 % bílé odrůdy Glera a 10 % modré odrůdy Rulandské modré. Díky této kombinaci vzniká překrásná losová barva se svěžími odlesky.
Nepřehlédnutelný je tradiční korálek z bublinek, jehož barva připomíná jemné okvětní lístky růží. Vůně Prosecca Don Giovanni Rosé je v harmonii s intenzivními i jemnými podtóny. Aroma se projevuje zejména ovocnými tóny lesního ovoce, rybízu a jahod, které jemně doplňují tóny květů.Chuť je delikátní, šťavnatá a velmi dobře strukturovaná s příjemnou kyselinkou a skvělou dochutí. Prosecca Don Giovanni se hodí prakticky ke každé příležitosti. Pro dokonalý zážitek doporučujeme vždy perfektně vychladit!

Časté otázky

Cena za Prosecco Rosé Don Giovanni Brut Venezia DOC 11,5% 0,75l 1 ks je 299 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Prosecco Rosé Don Giovanni Brut Venezia DOC 11,5% 0,75l 1 ks si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 8002266000581.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Prosecco - Podobné produkty: BRILLA! Prosecco Spumante DOC 0,2l 11%, Kylie Minogue Prosecco rosé DOC 0,75l 11%, Bottega Prosecco Magnifico Gold 0,75l 11% + 1x sklo GB, FASCINO Prosecco Frizzante DOC BIO 0,75l 11% + 2x sklo GB