Sheridan’s 0,7 l (holá láhev)

499 

Popis

Sheridan´s je irský likér v originálním balení. Jeho láhev se skládá ze dvou samostatných částí, oddělených sklem. Každá je naplněna jiným likérem. Společně potom tvoří neuvěřitelnou chuť. Bílý likér má bohatost bílé čokolády, černý likér má to nejlepší z kávy a whiskey a celkové zakončení je čokoládově oříškové.Informace o alergenech.

Expres po Praze V případě objednání do 12. hodiny přivezeme ještě dnes! Rychlé dodání Skladem více než 10.000 láhví, expedujeme ihned. Kamenná prodejna V přátelském prostředí poradíme s výběrem. Alkoholu rozumíme Jsme experti v oboru. Neváhejte zavolat. Vybírejte s námi.

Časté otázky

Cena za Sheridan’s 0,7 l (holá láhev) je 499 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Sheridan’s 0,7 l (holá láhev) si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 5011013500680.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Likéry - Podobné produkty: Licor 43 0,7l 31%, Zámecká palírna Blatná Altfernet 40% 1 l (holá láhev), Bols Kirsche 0,7l 38%, Bumbu Cream 0,7l 15%