• Barcelo Organics 0

  Barcelo Organics 0,7l 37,5%

  599
 • Ron Barceló Añejo 4y 0

  Ron Barceló Añejo 4y 0,7l 37,5%

  459
 • Ron Barcelo Dorado 1l 37

  Ron Barcelo Dorado 1l 37,5%

  557
 • Ron Barceló Gran Añejo 4y 0

  Ron Barceló Gran Añejo 4y 0,7l 37,5%

  469

  Rum Barceló Gran Añejo má zlatě jantarovou barvou zrající déle jak 4 roky v dubových sudech, v němž zrála Bourbon whiskey.

 • Ron Barcelo Gran Anejo 4y 1

  Ron Barcelo Gran Anejo 4y 1,75l 37,5%

  1020

  Ron Barceló Gran Anejo je vynikající směs nejlepších dominikánských rumů zrající až čtyři roky v sudech z amerického dubu. Pro Ron Barceló Anejo je příznačná nazlátle červená barva a jemné aroma. Je vyhledáván milovníky rumu pro svou bohatou a plnou chuť. Barceló Anejo je vynikající čistý nebo v míchaném nápoji.

  Informace o alergenech.

  Expres po Praze V případě objednání do 12. hodiny přivezeme ještě dnes! Rychlé dodání Skladem více než 10.000 láhví, expedujeme ihned. Kamenná prodejna V přátelském prostředí poradíme s výběrem. Alkoholu rozumíme Jsme experti v oboru. Neváhejte zavolat. Vybírejte s námi.

 • Ron Barceló Gran Platinum 0

  Ron Barceló Gran Platinum 0,7l 37,5%

  530

  Ron Barcelo Gran Platinum

  je alkoholický nápoj vyrobený destilacícukrové třtiny, následně pak stařený minimálně 6 let v amerických dubových…

 • Ron Barcelo Imperial 8y 0

  Ron Barcelo Imperial 8y 0,7l 38%

  700

  Klenot mezi karibskými rumy, Ron Barceló z Dominikánské republiky se vyznačuje lehkostí, která jej odlišuje od ostatních. Mimořádná lehkost vzniká velmi jemným postupem destilace, ale také díky tajné ingredienci přidávané při blendování, kterou je víno z Malagy. Rum zraje v amerických sudech, ve kterých byl předtím uložen bourbon. Historie značky se píše od 20. let 20. století, kdy se v Dominikánské republice usadil Julián Barceló. V roce 1930 založil společnost Barceló & Company a zahájil tak úspěšnou cestu svých rumů. Rumy dnes vyrábí již třetí generace rodiny, motivovaná stejnou snahou o výjimečnou kvalitu. Barceló Imperial vzniká z rumů, které v sudech zrají nejméně 10 let. Jde o specialitu, na jejíž kvalitu jsou kladeny přísné podmínky, od výběru té nejlepší cukrové třtiny po pečlivé dodržování staré rodinné výroby, a proto se každý rok vyrobí jen limitované množství. Aroma: sladký karamel, sušená jablka a hrušky, koření. Chuť: náznaky skotského másla. Závěr: dlouhý…

 • Ron Barcelo Imperial Onyx 10y 0

  Ron Barcelo Imperial Onyx 10y 0,7l 38% L.E.

  979

  Klenot mezi karibskými rumy, Ron Barceló z Dominikánské republiky se vyznačuje lehkostí, která jej odlišuje od ostatních. Mimořádná lehkost vzniká velmi jemným postupem destilace, ale také díky tajné ingredienci přidávané při blendování, kterou je víno z Malagy. Rum zraje v amerických sudech, ve kterých byl předtím uložen bourbon. Historie značky se píše od 20. let 20. století, kdy se v Dominikánské republice usadil Julián Barceló. V roce 1930 založil společnost Barceló & Company a zahájil tak úspěšnou cestu svých rumů. Rumy dnes vyrábí již třetí generace rodiny, motivovaná stejnou snahou o výjimečnou kvalitu. Limitovaná edice Barceló Onyx je blend rumů, které zrály minimálně 10 let v sudech po bourbonu vypálených na „heavy char“, tedy sudech, které byly vypáleny dvakrát. Následně byl filtrován přes stříbro a onyxové kameny, čímž získal mystickou jantarově mahagonovou barvu a strukturovanou chuť. Aroma: pražené tóny s jemným nádechem třešní, kávy a sušeného ovoce. Chuť: hluboké…

End of content

End of content