• Havana Club 15y 0

  Havana Club 15y 0,7l 40%

  4190

  Značka Havana Club je úzce svázaná s kubánskou kulturou a jedinečnou atmosférou jejího hlavního města Havany. Již od roku 1878 symbolizuje odkaz a přední postavení kubánské tradice výroby rumů, a to jak na Kubě, tak ve světě. Díky svým maestros roneros a jejich znalostem zachovala Havana Club umění „aneja miento“: umění destilace, zrání a míchání prémiových rumů. Rumy, které zde vznikají, se zpravidla ukládají do amerických sudů po bourbonu. Havana Club Añejo 15 Años Grand Reserva vzniká z pečlivě vybraných rumů, které v dubových sudech zrají nejméně 15 až 20 let. Vyrábí se v omezeném množství, kdy ročně vznikne pouze 58 sudů, a jde tak o vzácný rum určený nadšencům, kteří milují luxusní kubánské rumy. Vyznačuje se velmi jemnými tříslovinami a výrazně ovocným aroma. Aroma: elegantní, s dotekem švestek a rozinek. Chuť: komplexní, s tóny vanilky a kakaa, které přechází do čokolády a tabáku.

 • Havana Club 7y 3l 40%

  Havana Club 7y 3l 40%

  4399
 • Havana Club Anejo 3y 0

  Havana Club Anejo 3y 0,7l 37,5%

  359

  Havana Club Anejo 3y

  Rum Havana Club 3 roky patří mezi nejprestižnější bílé rumy pocházející z Kuby.

 • Havana Club Anejo Especial 5y 1l 40%

  Havana Club Anejo Especial 5y 1l 40%

  569

  Tento rum má pískově zlatavou barvu.

 • Havana Club Especial 5y 0

  Havana Club Especial 5y 0,7l 40%

  499

  Tento rum má pískově zlatavou barvu.

 • Havana Club Maximo Ron Extra Anejo 25y 0

  Havana Club Maximo Ron Extra Anejo 25y 0,5l 40% L.E.

  38999

  Havana Club Máximo je vrcholným dílem kubánského rumu.

 • Havana Club Selección De Maestros 15y 0

  Havana Club Selección De Maestros 15y 0,7l 45% GB

  1159

  Značka Havana Club je úzce svázaná s kubánskou kulturou a jedinečnou atmosférou jejího hlavního města Havany. Již od roku 1878 symbolizuje odkaz a přední postavení kubánské tradice výroby rumů, a to jak na Kubě, tak ve světě. Díky svým maestros roneros a jejich znalostem zachovala Havana Club umění „aneja miento“: umění destilace, zrání a míchání prémiových rumů. Rumy, které zde vznikají, se zpravidla ukládají do amerických sudů po bourbonu. Havana Club Selección de Maestros se skládá z rumů minimálního stáří 10 let, které prochází trojitým zráním v dubových sudech. Tímto zráním získává rum výjimečnou vůni a jemnou chuť, pro kterou je pravidelně oceňován na odborných soutěžích. Lahvovaný je při 45 %. Aroma: pražené pekanové ořechy a koření. Chuť: sladký tabák, v závěru káva a kandované ovoce.

 • Havana Club Unión Cohiba 0

  Havana Club Unión Cohiba 0,7l 40%

  9333

  Značka Havana Club je úzce svázaná s kubánskou kulturou a jedinečnou atmosférou jejího hlavního města Havany. Již od roku 1878 symbolizuje odkaz a přední postavení kubánské tradice výroby rumů, a to jak na Kubě, tak ve světě. Díky svým maestros roneros a jejich znalostem zachovala Havana Club umění „aneja miento“: umění destilace, zrání a míchání prémiových rumů. Rumy, které zde vznikají, se zpravidla ukládají do amerických sudů po bourbonu. Havana Club Unión Cohiba Atmosphere je ultraprémiový rum, který představuje spojení kubánské tradice a autenticity. Na jeho vzniku se podílel Asbel Morarel, mistr rumů Havana Club, a Fernando Fernandez, proslulý kubánský doutníkový znalec. Rum byl vytvořen tak, aby se dokonale vynikl právě ve spojení s doutníkem. Aroma: intenzivní, bohaté, s tóny sušeného ovoce a pražené kávy. Chuť: jemná, dřevitá, s dotekem vanilky a čokolády.

 • Havana Club Verde 0

  Havana Club Verde 0,7l 35%

  499

  Vychutnejte si tradiční kubánský bílý rum naroubovaný o botanicals, které jsou typické pro gin. Havana Club Verde 0,7l 35% je svěžím vánkem perfektním pro long drinky.

 • Pacto Navio French Oak Red Wine Cask 0

  Pacto Navio French Oak Red Wine Cask 0,7l 40%

  999

End of content

End of content