Vodka Carskďż˝ Hlibny Dar 0,7 l

329 

Katalogové číslo: 4820080720584 Kategorie: Štítky: , , ,

Popis

Hlibny Dar je tradiční ukrajinská vodka prémiové kvality, která se vyrábí z vysoce kvalitního obilního lihu třídy “Lux” a ekologicky čisté artézské vody. Při výrobě se používají nejmodernější destilační techniky a několika stupňová filtrace. Výsledkem je vynikající, hladká a čirá vodka s krásně čistou chutí.   Díky své vynikající kvalitě dostala vodka Hlibny Dar řadu ocenění ve spoustě mezinárodních soutěží. Navíc dle ratingu časopisu IWSR (Londýn, Velká Británie) patří vodka Hlibny Dar spolu se značkami Smirnoff a Absolut mezi tři nejprodávanější značky vodky na světě. Vodku můžete pít samotnou, a stejně dobře si ji vychutnáte i jako součást mnoha stylových koktejlů. Informace o alergenech.

Expres po Praze V případě objednání do 12. hodiny přivezeme ještě dnes! Rychlé dodání Skladem více než 10.000 láhví, expedujeme ihned. Kamenná prodejna V přátelském prostředí poradíme s výběrem. Alkoholu rozumíme Jsme experti v oboru. Neváhejte zavolat. Vybírejte s námi.

Časté otázky

Cena za Vodka Carskďż˝ Hlibny Dar 0,7 l je 329 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Vodka Carskďż˝ Hlibny Dar 0,7 l si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 4820080720584.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Vodky - Podobné produkty: Nemiroff De Luxe 40% 0,7 l (holá láhev), Belvedere Heritage 176 0,7 l, Belvedere Vodka 40% 0,7 l (holá láhev), absolut 40% 1,75 l (holá láhev)