A.H. Riise Signature Master blender 43,9% 0,7l GB

3 747 

Popis

Nic není závaznější, než když se podepíšete na kus papíru. Proto se tato prémiová směs nazývá Signature. A.H. Riise Signature je prostě jedinečný. Je to výjimečná směs se všemi vlastnostmi, které znáte z rumů A.H. Riise.
Sladkost, jemnost, jemná chuť a vůně. Výjimečná luxusní směs, vyrobená pouze z těch nejlepších sudů, hodná oslavy velkých okamžiků v životě. Okamžiky, na které budete vzpomínat a které si budete pamatovat. Při vytváření této lahve je použit rum ze široké škály sudů, všechny různého stáří a původu. Ne všechny sudy jsou však vyprázdněny do poslední kapky. Často v sudu trochu zbyde. Malé množství úžasného rumu. Právě tyto prvotřídní sudy používáme k vytvoření dokonalé směsi Signature Master Blender. Každé vydání rumu A.H. Riise Signature Master Blender se vyrábí ve velmi malých sériích, méně než 2000 lahví. Každý sud je očíslován a stejně tak každá láhev. Jedná se jednoduše o kus jedinečného umění – skutečné mistrovské dílo.

Časté otázky

Cena za A.H. Riise Signature Master blender 43,9% 0,7l GB je 3747 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S A.H. Riise Signature Master blender 43,9% 0,7l GB si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 5712421740001.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Rumy - Podobné produkty: Ron Quorhum 30y 40% 0,7 l (holá láhev), A.H.Riise Royal Danish Navy Frogman Conventus Ranae 60% 0,7 l (karton), Ron de Jeremy Hell or High Water X.O. 0,7 l, J. Bally 12y 0,7l 45% GB