Amundsen Ciroc Vodka 0,7 l

1 069 

Katalogové číslo: 5010103916738 Kategorie: Štítky: , , ,

Popis

Cîroc vodka je jednou z mála vodek světa, která je vyráběna výhradně z hroznů z francouzských vinic. Na rozdíl od obilí, hrozny nepotřebují být zahřívány, aby uvolnily cukry. Z toho důvodu je pro výrobu této vodky použita macerace za studena i skladování v chladu. Tato inovativní technika zachovává osobitou svěžest a pomáhá získat plnou chuť ovocného charakteru. Kvůli dosažení nejlepší možné chutě trvá fermentace 2 týdny. Vodka Cîroc je následně 5x destilována. Závěrečná pátá destilace probíhá v nádherné rodinné destilerii na měděných kotlíkových destilačních zařízeních původně vyrobených pro destilaci armaňaku.

Informace o alergenech.

Expres po Praze

V případě objednání do 12. hodiny přivezeme ještě dnes!

Rychlé dodání
Skladem více než 10.000 láhví, expedujeme ihned.

Kamenná prodejna
V přátelském prostředí poradíme s výběrem.

Alkoholu rozumíme
Jsme experti v oboru. Neváhejte zavolat. Vybírejte s námi.

Časté otázky

Cena za Amundsen Ciroc Vodka 0,7 l je 1069 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Amundsen Ciroc Vodka 0,7 l si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 5010103916738.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Vodky - Podobné produkty: Amundsen Deep Blue 40% 1 l (holá láhev), Czechoslovakia vodka 40% 0,7 l (holá láhev), Nemiroff Vodka Original 40% 0,7 l (holá láhev), Eiko Nikka Coffey Vodka 0,7 l