Ardbeg Anthology 13 Y.O. The Harpy´s Tale 0,7 l

5 200 

Popis

Palírna Ardbeg odhaluje první lahvování z nové whisky kolekce, nazvané Ardbeg Anthology Collection. The Harpy’s Tale zrála 13 let v sudech po bourbonu a následně v sudech po dezertním víně Sauternes. Vznikla tak unikátní whisky, oslavující mysteriózního tvora, mytickou harpyji, podle příběhu spatřenou na Islay jedním ze zaměstnanců Ardbeg palírny. (Přísahal, že měla hlavu člověka a tělo orla a pohybem křídel dokázala řídit bouři!) Ardbeg Anthology mísí nezaměnitelný ardbegový kouř s delikátní sladkostí a společně tvoří dokonalou rovnováhu.
Má plnou jantarovou barvu, aroma je výrazně olejové, evokující olivový olej, aromatické byliny, s jemným náznakem nakouřené citrusové kůry. Chuť je delikátní, olejovitá a ústa objímající textura přináší bohatou, sladkou a kouřovou chuť, s náznaky dubového mechu, melasy a anýzových pastilek. To vše doplňují tóny meruněk a eukalyptového oleje. Závěr je dlouhý se sladce kouřovou dochutí s náznakem kmínu, kardamomu a jemným závanem kokosu.
Informace o alergenech.

Expres po Praze

V případě objednání do 12. hodiny přivezeme ještě dnes!

Rychlé dodání
Skladem více než 10.000 láhví, expedujeme ihned.

Kamenná prodejna
V přátelském prostředí poradíme s výběrem.

Alkoholu rozumíme
Jsme experti v oboru. Neváhejte zavolat. Vybírejte s námi.

Časté otázky

Cena za Ardbeg Anthology 13 Y.O. The Harpy´s Tale 0,7 l je 5200 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Ardbeg Anthology 13 Y.O. The Harpy´s Tale 0,7 l si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 5010494983654.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Skotské whisky - Podobné produkty: Cosa Nostra 0,7l 40%, Glenfiddich IPA Experimental Series 0,7l 43%, Glenmorangie 15 Y.O. The Cadboll Estate 0,7 l, Glengoyne Balbaína 0,04l 43%