Becherovka 38% 3 l (kazeta)

2 499 

Popis

Becherovka je tradiční český bylinný likér, který se původně prodával jako žaludeční kapky. Je vyráběna z karlovarské vody, kvalitního lihu a tajné směsi bylinek a koření. Tajnou recepturu zná pouze výrobní manažer a ředitel pro rozvoj a strategii výroby. Výroba je zahájena macerací bylinek a koření v koncentrovaném alkoholu za specifické teploty. Koncentrát poté zraje, po zrání je společně s ostatními přísadami přefiltrován a vymražován při teplotě – 5°C.Informace o alergenech.

Expres po Praze V případě objednání do 12. hodiny přivezeme ještě dnes! Rychlé dodání Skladem více než 10.000 láhví, expedujeme ihned. Kamenná prodejna V přátelském prostředí poradíme s výběrem. Alkoholu rozumíme Jsme experti v oboru. Neváhejte zavolat. Vybírejte s námi.

Časté otázky

Cena za Becherovka 38% 3 l (kazeta) je 2499 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Becherovka 38% 3 l (kazeta) si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 8594405111130.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Doporučujeme - Podobné produkty: Adventní kalendář portské 24×0,05 l, Radlík Ořechový Likér 30% 0,5 l (holá láhev), RUMY II – dřevěná bedna, Dárkový poukaz 5000 Kč