Big Peat Islay Blended Whisky 0,7 l

1 299 

Popis

Big Peat je speciální edice whisky namíchané pouze ze sladových whisky z ostrova Islay a to z palíren Ardbeg, Caol Ila, Bowmore a Port Ellen (dnes již zavřená). Lahvování probíhá při zachování původní barvy a bez filtrace za studena.
Big Peat whisky plně reprezentuje charakter whisky z Islay, typická vůně je na první dojem čerstvá, slaná a čistá, ale dále se rozvíjí do vjemu sladkého sladu. V chuti je excelentně kouřová, s dotykem sladkého dehtu. Na závěr má dlouhotrvající dozvuk slanosti, houževnaté lékořice, kouře s popelem a jemných fenolů.
Informace o alergenech.

Expres po Praze

V případě objednání do 12. hodiny přivezeme ještě dnes!

Rychlé dodání
Skladem více než 10.000 láhví, expedujeme ihned.

Kamenná prodejna
V přátelském prostředí poradíme s výběrem.

Alkoholu rozumíme
Jsme experti v oboru. Neváhejte zavolat. Vybírejte s námi.

Časté otázky

Cena za Big Peat Islay Blended Whisky 0,7 l je 1299 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Big Peat Islay Blended Whisky 0,7 l si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 5014218776256.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Skotské whisky - Podobné produkty: Knockando 21y 43% 0,7 l (holá láhev), Johnnie Walker Double Black 1l 40% GB, Aberlour A'bunadh Alba 0,7l 62,7% Batch 005, Glenmorangie Calvados Cask Finish 12y 46% L.E.