Bischöfliche Weingüter Trier Dhroner Hofberger Riesling Feinherb Alte Reben 0,75 l

690 

Katalogové číslo: 4007524224420 Kategorie: Štítky: , , ,

Popis

Víno Dhroner Hofberger Riesling Spätlese feinherb Alte Reben voní komplexně a intenzivně po břidlici, mandarinkách a má příjemně jemnou kořenitou vůni. Působí nesmírně elegantně a minerálně. Jemný Riesling rýnský, který díky minimální ovocné sladkosti přináší svěžest a živost. Selektivní ruční sklizeň z keřů révy starších 30 let. Láhev je uzavřena přírodním korkem.
Vinice Dhroner Hofberger se nachází v bočním údolí Mosely a je orientována zcela na jih. Půdu tvoří silně zvětralá šedá břidlice.  Staleté zkušenosti ve vinohradnictví, ruční práce lidí s citem pro přírodu, půdu, počasí, révu a víno. Tak vzniká prvotřídní Riesling rýnský!
Základem ryzlinků z jedné vinice je selektivní ruční sklizeň, šetrné zpracování hroznů a kvašení v moselských kádích. Víno leží na jemných kalech až do srpna/září roku následujícího po sklizni. Je neustále kontrolováno pomocí dokonalé senzorické analýzy a po schválení sklepmistrem vinařství se poté lahvuje. Láhev je uzavřena přírodním korkem.
Doporučujeme podávat vychlazené na 8-10 °C. Láhev otevřít hodinu před degustací.  Obsah cukru, kyseliny a procento alkoholu se může mírně lišit dle ročníků. Alergeny: obsahuje siřičitany.
Objem: 0,75 l
Původ: Německo
Obsah alkoholu: 11,0 %
Zbytkový cukr: 16,8 g/l
Kyselinka: 6,4 g/l

Informace o alergenech.

Expres po Praze

V případě objednání do 12. hodiny přivezeme ještě dnes!

Rychlé dodání
Skladem více než 10.000 láhví, expedujeme ihned.

Kamenná prodejna
V přátelském prostředí poradíme s výběrem.

Alkoholu rozumíme
Jsme experti v oboru. Neváhejte zavolat. Vybírejte s námi.

Časté otázky

Cena za Bischöfliche Weingüter Trier Dhroner Hofberger Riesling Feinherb Alte Reben 0,75 l je 690 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Bischöfliche Weingüter Trier Dhroner Hofberger Riesling Feinherb Alte Reben 0,75 l si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 4007524224420.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Bílá vína - Podobné produkty: VICAN Pálava 2022 0,75l 12,5%, Spielberg Gourmet, Ryzlink Rýnský Pozdní sběr 2017 0,75l 13%, Château de Saint Cosme Little James Basket Press blanc 0,75l 12,5%, Chartron et Trébuchet Chablis 1er CRU 2022 0,75l 13%