Bischöfliche Weingüter Trier Kanzemer Altenberg Riesling Grosses Gewachs 0,75 l

890 

Katalogové číslo: 4007524290029 Kategorie: Štítky: , , ,

Popis

Tento výjimečný Riesling Kanzemer Altenberg Großes Gewächs odráží jedinečnost vinařství Kanzemer Altenberg. Víno, ve kterém se výrazně odráží terroir. Tuto ikonu Sárska dokonale vykresluje jeho struktura. Víno je elegantní, svěží a harmonické. Suchý Ryzlink rýnský má dlouhý lahodný závěr s opravdu velmi jemným dotekem slanosti. Nízké výnosy zajišťují vysokou kvalitu hroznů a pečlivá selektivní ruční sklizeň zaručuje, že se použijí jen ty nejlepší hrozny. Großes Gewächs označuje nejvyšší stupeň označení pro německá vína.
Vinice Kanzemer Altenberg je impozantní už z dálky. Dlouhé řady révy se vinou po extrémně strmém svahu, který má místy sklon až 85% . Zatímco na horním svahu je půda velmi chudá, na úpatí svahu najdeme vyšší podíl jemné půdy, a tím i skvělé podmínky pro dozrávání révy vinné odrůdy Ryzlink rýnský. Nejlepší část vinice, ze kterého se získávají hrozny pro Großes Gewächs, se nachází přímo za železniční stanicí Kanzem v dolní části svahu, který se v tomto místě také mírně svažuje k východu.
Láhev je uzavřena přírodním korkem.
Doporučujeme podávat vychlazené na 8-10 °C.  Obsah cukru, kyseliny a procento alkoholu se může mírně lišit dle ročníků. Alergeny: obsahuje siřičitany.
Informace o alergenech.

Expres po Praze

V případě objednání do 12. hodiny přivezeme ještě dnes!

Rychlé dodání
Skladem více než 10.000 láhví, expedujeme ihned.

Kamenná prodejna
V přátelském prostředí poradíme s výběrem.

Alkoholu rozumíme
Jsme experti v oboru. Neváhejte zavolat. Vybírejte s námi.

Časté otázky

Cena za Bischöfliche Weingüter Trier Kanzemer Altenberg Riesling Grosses Gewachs 0,75 l je 890 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Bischöfliche Weingüter Trier Kanzemer Altenberg Riesling Grosses Gewachs 0,75 l si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 4007524290029.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Bílá vína - Podobné produkty: Reisten Maidenburg Riesling Moravské zemské víno 2021 0,75l 12,5%, REISTEN Maidenburg Tramín červený Pozdní sběr 2022 0,75l 12,5%, Škrobák – Hibernal 0,75 l, Bischöfliche Weingüter Trier DOM Riesling Qualitatswein trocken 0,75 l