Bivrost Arctic Gin 0,5 l

929 

Katalogové číslo: 7090040060006 Kategorie: Štítky: , , ,
Značka: Giny Bivrost

Popis

Bivrost Arctic je unikátní norský gin, pocházející z nejseverněji položené palírny na světě. Filtrovaná voda z tajícího ledovce se kombinuje s ručně sbíranými lokálními rostlinami a vzniká tak jedinečný produkt arktického Norska. Jedná se o jemný gin s jemnou chutí a elegantní vyvážeností. Vůně a chuť arktických bobulí, kořenů, koření a jalovce se snoubí s čistým, středně silným tělem a středně dlouhým citrusovým a kořeněným závěrem.
Díky své zcela unikátní chuti je tento gin držitelem několika světových ocenění. Můžete se také podívat na kompletní kolekci destilátů Bivrost.
Informace o alergenech.

Expres po Praze

V případě objednání do 12. hodiny přivezeme ještě dnes!

Rychlé dodání
Skladem více než 10.000 láhví, expedujeme ihned.

Kamenná prodejna
V přátelském prostředí poradíme s výběrem.

Alkoholu rozumíme
Jsme experti v oboru. Neváhejte zavolat. Vybírejte s námi.

Časté otázky

Cena za Bivrost Arctic Gin 0,5 l je 929 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Bivrost Arctic Gin 0,5 l si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 7090040060006.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Giny - Podobné produkty: Bombay Sapphire Premier Cru Murcian Lemon 0,7l 47%, June Gin Pear 0,7l 37,5% GB + 1x sklo, Svachovka gin Podzim 0,5 l, Tanqueray Gin 1l 43,1%