Bivrost Cask Aquavit 0,5 l

929 

Katalogové číslo: 7090040060044 Kategorie: Štítky: , , ,

Popis

Bivrost Cask Aquavit se vyrábí z tradičního bramborového lihu, klasických bylin a koření, které je doplněno ledovcovou vodou z Lyngenských Alp. Představuje tak spojení moderní destilační technologie a tradice. Tento ručně vyráběný Aquavit se skladuje v pečlivě vybraných sudech po sherry a nechává se zrát v rozsáhlých podzemních skladovacích prostorách, které byly dříve součástí sítě tunelů na základně NATO za studené války.
Cask Aquavit je jemný a sofistikovaný, má střední až plnou chuť, která je hladká, šťavnatá a bohatá s tóny sušeného ovoce a citrusů s výrazným hřejivým kořeněným závěrem.
Můžete se také podívat na kompletní kolekci destilátů Bivrost.
Informace o alergenech.

Expres po Praze

V případě objednání do 12. hodiny přivezeme ještě dnes!

Rychlé dodání
Skladem více než 10.000 láhví, expedujeme ihned.

Kamenná prodejna
V přátelském prostředí poradíme s výběrem.

Alkoholu rozumíme
Jsme experti v oboru. Neváhejte zavolat. Vybírejte s námi.

Časté otázky

Cena za Bivrost Cask Aquavit 0,5 l je 929 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Bivrost Cask Aquavit 0,5 l si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 7090040060044.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Likéry - Podobné produkty: Zámecká palírna Blatná Altfernet 40% 1 l (holá láhev), Malibu 1l 21%, Ferrum Honey Elixír 0,7l 35%, Zwack Unicum 40% 0,05 l (holá láhev)