Blue Mauritius Pearl of Mauritius 0,05 l

190 

Popis

MINIATURA
Užijte si jedinečnou vůni a chuť perly Indického oceánu v rumu Pearl of Mauritius. Výběr nejlepších rumů z Mauricia posouvá místní masters distillers na špičkové pozice. Ultra prémiová  směs obsahuje místní koření jako vanilku, tropické ovoce, pražené ořechy, které dokonale ilustrují výjimečný ostrov Mauricius.
Jedinečná kvalita půdy na Mauriciu poskytuje zvláštní podmínky pro pěstování ovoce a koření používaných v této směsi. Tóny vanilky, sušeného banánu a ořechů tvoří ultra prémiovou kombinaci s místním rumem.
Informace o alergenech.

Expres po Praze

V případě objednání do 12. hodiny přivezeme ještě dnes!

Rychlé dodání
Skladem více než 10.000 láhví, expedujeme ihned.

Kamenná prodejna
V přátelském prostředí poradíme s výběrem.

Alkoholu rozumíme
Jsme experti v oboru. Neváhejte zavolat. Vybírejte s námi.

Časté otázky

Cena za Blue Mauritius Pearl of Mauritius 0,05 l je 190 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Blue Mauritius Pearl of Mauritius 0,05 l si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 8595669812153.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Ostatní lihoviny - Podobné produkty: Ballantine’s Ballantine´s Finest 0,05 l, Writer’s Tears book 3×0,05 l, Zelené pánské bavlněné tričko s potiskem Vybrat velikost: XL, Famous Grouse Monkey Shoulder 0,05 l