Bumbu 40% 0,35 l (holá láhev)

530 

Značka: Rumy Bumbu

Popis

Bumbu je komplexní, jemný a nasládlý rum v ručně vyráběné láhvi se znakem ležatého kříže z cínu a uzavřený pravým přírodním korkem v přísně limitované produkci. Jeho receptura pochází ze 17. století od samotných námořníků, kteří se plavili Karibikem. Vyrábí se za použití pouze zcela přírodních produktů a je destilován ručně. Bumbu The Craft Rum byl vytvořen ze šťávy cukrové třtiny vypěstované na Barbadosu, Belize, Brazílii, Kostarice, Dominikánské republice, El Salvadoru, Guyaně a Hondurasu. Právě jedinečnost těchto míst pro pěstování cukrové třtiny se všemi možnými faktory, které na třtinu v přírodních podmínkách působí a po staletí tradiční pálení a uchovávání v sudech, dává vyniknout jeho unikátnosti a komplexnosti. Rum nabízí aroma měkkého karamelu, banánů a medu. Chuť má středně plné tóny skořice, pražených oříšků a citrusů, která vede až do mírně sladké chuti a exploze ovocných podtónů. Můžeme zde cítit převážně tóny broskví. Závěr překvapí lehkou suchostí. Informace o alergenech.

Expres po Praze V případě objednání do 12. hodiny přivezeme ještě dnes! Rychlé dodání Skladem více než 10.000 láhví, expedujeme ihned. Kamenná prodejna V přátelském prostředí poradíme s výběrem. Alkoholu rozumíme Jsme experti v oboru. Neváhejte zavolat. Vybírejte s námi.

Časté otázky

Cena za Bumbu 40% 0,35 l (holá láhev) je 530 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Bumbu 40% 0,35 l (holá láhev) si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 813497006246.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Kvalitní a dobré rumy do 500 Kč - Podobné produkty: Cubaney Anejo Especial 3y 38% 0,7 l (tuba), Matusalem 7y 0,7l 40%, Stroh rum 0,5l 80%, Isautier Arrangé Banane Flambée 0,5l 40%

Rumy - Podobné produkty: Centenario Reserva de la Familia 0,04l, El Dorado 8y 40% 0,7 l (holá láhev), Depaz Single Cask 2003 0,7 l, Puntacana Club Espléndido 38% 0,7 l (kazeta)