Burmester Extra Dry White 0,05 l

60 

Popis

MINIATURA Tato směs více vín je velmi exotická, svěží a delikátní. Jeho celistvé aroma poskytuje nezapomenutelný zážitek za horkého slunečného odpoledne. Křehké a rozmanité s mimořádnou kyselostí a dobrým tělem s chutí ovoce, hlavně citrónu, melounu a broskví. Aroma čerstvého ovoce s náznaky melounu, citrusů a tropického ovoce. Barva slámově žlutá s nazelenalými odlesky. Podáváme lehce chlazené při teplotě 8°-10°C; vhodně doplňuje uzené ryby.Informace o alergenech.

Expres po Praze V případě objednání do 12. hodiny přivezeme ještě dnes! Rychlé dodání Skladem více než 10.000 láhví, expedujeme ihned. Kamenná prodejna V přátelském prostředí poradíme s výběrem. Alkoholu rozumíme Jsme experti v oboru. Neváhejte zavolat. Vybírejte s námi.

Časté otázky

Cena za Burmester Extra Dry White 0,05 l je 60 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Burmester Extra Dry White 0,05 l si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 5602002101041.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Ostatní lihoviny - Podobné produkty: Modré pánské bavlněné tričko s potiskem Vybrat velikost: M, Hennessy X.O. 0,05 l, Blue Mauritius Gold 0,05 l, Rum Box Purple Edition 0,5 l