Canadian Club Benjamin Chapman Whiskey 7 Y.O. 0,7 l

1 360 

Popis

Benjamin Chapman je kanadská blended whiskey nesoucí jméno jednoho z ikonických průkopníků prémiových produktů ze zlatých šedesátých let. Craftový produkt pochází z malošaržové výroby a je skvělým blendem 10ti leté kanadské „rye“ (51%) řemeslně destilované na starých pot-still zařízeních za pomoci čisté ledovcové vody ze severních Rocky Mountains a 7 leté „prairie wheat“ (49%) destilované v trojkolonových soustavách a zrající v sudech z amerického bílého dubu. V aroma dominují skořice společně s vanilkou, dále pak karamel, jablka a javorový sirup. Chuť je báječně vybalancovaná s nádechem bílé čokolády, zakončení je pak s tóny praženého dubu.
Informace o alergenech.

Expres po Praze

V případě objednání do 12. hodiny přivezeme ještě dnes!

Rychlé dodání
Skladem více než 10.000 láhví, expedujeme ihned.

Kamenná prodejna
V přátelském prostředí poradíme s výběrem.

Alkoholu rozumíme
Jsme experti v oboru. Neváhejte zavolat. Vybírejte s námi.

Časté otázky

Cena za Canadian Club Benjamin Chapman Whiskey 7 Y.O. 0,7 l je 1360 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Canadian Club Benjamin Chapman Whiskey 7 Y.O. 0,7 l si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 810034600035.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Kanadské whisky - Podobné produkty: Crown Royal Wine Barrel Finished 0,7l 40,5%, Wayne Gretzky No. 99 1l 40%, Pendleton Armed Forces 0,75l 40% L.E., Crown Royal Peach 0,75l 35% L.E.