Cantine Erario Messagero Vino da Tavola 0,75 l

3 900 

Popis

Výjimečné polosuché víno MESSAGGERO PRIMITIVO DA TAVOLA pochází z rodinného vinařství Cantine Erario z vinic starších 70 let. Toto Primitivo odráží tradici místního vinařství díky vyššímu procentu alkoholu, plnosti a také obsahu zbytkového cukru. Sběr pečlivě vybraných hroznů probíhá ručně. Teplotně řízená fermentace, macerace a mikrooxygenace je pravidelně a pečlivě kontrolována. 12 měsíců víno zraje v ocelových tancích, poté zraje v dubových sudech a následně 8 měsíců v láhvi. Sytě granátové červené víno má vůni vyzrálých švestek doplněných vůní čokolády. Chuť je plná, elegantní a komplexní s vyváženou tříslovinou. Úvodní jemný dotek sladkosti překvapivě mizí a přechází do výjimečné plnosti odrůdy Primitivo, která je dána unikátním stářím vinné révy.
Proč právě Messaggero? Messaggero znamená posel. Posel, který vám přináší zprávu. Zpráva od winemakerů Roberta a Silvia Erario je ukrytá v ručně vyrobené obálce, která nahrazuje vinětu na láhvi. Stačí jemně odlepit pečeť na obálce a poté vyjmout zprávu od dvou bratrů. V obálce najdete i ukrytou opravdovou pečeť.
Odrůda: 100% Primitivo. Láhev je uzavřena korkovým uzávěrem a voskem.
MESSAGGERO je vynikající k dušeným a pečeným masům nebo k vyzrálým sýrům. Výjimečné Primitivo pro slavnostní večery. Doporučujeme podávat vychlazené na 18 °C.  Alergeny: obsahuje siřičitany.

Informace o alergenech.

Expres po Praze

V případě objednání do 12. hodiny přivezeme ještě dnes!

Rychlé dodání
Skladem více než 10.000 láhví, expedujeme ihned.

Kamenná prodejna
V přátelském prostředí poradíme s výběrem.

Alkoholu rozumíme
Jsme experti v oboru. Neváhejte zavolat. Vybírejte s námi.

Časté otázky

Cena za Cantine Erario Messagero Vino da Tavola 0,75 l je 3900 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Cantine Erario Messagero Vino da Tavola 0,75 l si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód e31cea2b6e52.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Červená vína - Podobné produkty: Palacios Remondo La Vendimia 2020 0,75l 14%, Estate Pinot Noir VQA Henry of Pelham 0,75 l, Planeta Burdese 2014 0,75l 14%, Villa Marin Amarone della Valpolicella DOCG 2015 0,75l 15,5%