Cantine Erario Sua Maesta Primitivo di Manduria DOC 0,75 l

369 

Popis

Lahodné víno SUA MAESTA PRIMITIVO DI MANDURIA  DOP pochází z rodinného vinařství Cantine Erario. SUA MAESTA neboli „Jeho výsost“ je výsledkem výběru pečlivě ručně sbíraných plně vyzrálých hroznů z vinice o stáří vinné révy minimálně 40 let. Víno zraje 12 měsíců v ocelových tancích a poté 8 měsíců zraje v lahvi. Příjemné aroma lesních plodů je v harmonii s plnou až šťavnatou chutí na patře. Toto Primitivo má nachovou barvu.  
Odrůda: 100% Primitivo. Láhev je uzavřena korkovým uzávěrem.
SUA MAESTA PRIMITIVO DI MANDURIA  DOP je vynikající k pečeným masům a těstovinám. Doporučujeme podávat vychlazené na 16-18 °C.  Alergeny: obsahuje siřičitany.

Informace o alergenech.

Expres po Praze

V případě objednání do 12. hodiny přivezeme ještě dnes!

Rychlé dodání
Skladem více než 10.000 láhví, expedujeme ihned.

Kamenná prodejna
V přátelském prostředí poradíme s výběrem.

Alkoholu rozumíme
Jsme experti v oboru. Neváhejte zavolat. Vybírejte s námi.

Časté otázky

Cena za Cantine Erario Sua Maesta Primitivo di Manduria DOC 0,75 l je 369 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Cantine Erario Sua Maesta Primitivo di Manduria DOC 0,75 l si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 8068020500025.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Červená vína - Podobné produkty: Cantine Erario Piterta Passito Primitivo I.G.P. 0,75 l, Antiche Contrade Primitivo IGT 0,75 l, Epicuro Zinfandel 0,7l 14%, Calvet Selection Des Princes Bordeaux 2021 0,75l 14%