Casa NOBLE Crystal Blanco 40% 0,7 l (holá láhev) 6 ks (karton)

7 140 

Popis

Tato ultra prémiová tequila je vyrobená ze 100 % modré agáve. Ta je sklizena při své plné zralosti ve vulkanické půdě na vysokohorských polích oblasti západního Jalisca.
Pro tequilu Casa Noble je charakteristická trojitá destilace, díky které získává její nezaměnitelnou jemnost a charakter. Aroma této křišťálově čiré tequily dominuje typicky máslově nasládlou vůní pečené agáve, lučního medu a svěžími tóny citrusů. Její chuť je čistá, šťavnatá a dlouhotrvající.
Dokonalá kvalita tequily Casa Noble Crystal Blanco se projeví při popíjení v pokojové teplotě.

Časté otázky

Cena za Casa NOBLE Crystal Blanco 40% 0,7 l (holá láhev) 6 ks (karton) je 7140 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Casa NOBLE Crystal Blanco 40% 0,7 l (holá láhev) 6 ks (karton) si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 82100783038.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Nezařazené - Podobné produkty: Armagnac Delord – různé ročníky Zvolte si ročník: 1993, Sklenička Bormioli – rum 17 cl, Ajala 70% tmavá čokoláda s chilli 45 g, Volcan De Mi Tierra Reposado 0,7l 40%