Cersius Sauvignon Blanc 0,75 l 4+2 ZDARMA

916 

Katalogové číslo: c16e75e61cac Kategorie: Štítky: , , , ,

Popis

Akce výhodný karton, 4+2 láhve ZDARMA
Víno Sauvignon Blanc Cersius má jemně žlutavou barvu se zelenými odlesky. Intenzivní vůně nabízí aroma zralého grapefruitu a citrusů se snoubí s plnou a vyváženou jemnou ovocnou chutí.
Hrozny se sklízí mezi čtvrtou hodinou ranní a desátou hodinou dopolední, aby se zachovala čerstvost a zabránilo se oxidaci. Poté probíhá macerace na slupkách po dobu 4-8 hodin. Fermentace probíhá po dobu 8 dní při teplotě 16°C.
Suchý vítr Cers, který Římané historicky pojmenovali Cersius, pravidelně přichází na vinice z vnitrozemí a má velmi pozitivní vliv na strukturu výsledného vína.
Suché bílé víno, 100% Sauvignon Blanc. Víno doporučujeme podávat vychlazené na 8-10 °C. Procento alkoholu se může mírně lišit dle ročníků. Alergeny: obsahuje siřičitany.
Informace o alergenech.

Expres po Praze

V případě objednání do 12. hodiny přivezeme ještě dnes!

Rychlé dodání
Skladem více než 10.000 láhví, expedujeme ihned.

Kamenná prodejna
V přátelském prostředí poradíme s výběrem.

Alkoholu rozumíme
Jsme experti v oboru. Neváhejte zavolat. Vybírejte s námi.

Časté otázky

Cena za Cersius Sauvignon Blanc 0,75 l 4+2 ZDARMA je 916 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Cersius Sauvignon Blanc 0,75 l 4+2 ZDARMA si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód c16e75e61cac.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Bílá vína - Podobné produkty: Škrobák – Rulandské Bílé 0,75 l, Škrobák – Tramín 0,75 l, Bischöfliche Weingüter Trier DOM Rotwein Qualitatswein trocken 0,75 l, Bischöfliche Weingüter Trier Trierer Riesling Feinherb 0,75 l