Cubaney Solera Reserva 8 Sistema Solera 38% 0,7l a 18 ks luxusní čokolády

596 

Katalogové číslo: c6f90637955d Kategorie: Štítky: , ,
Značka: Rumy Cubaney

Popis

Delikátní chuť poctivé čokolády v kombinaci se sklenkou kvalitního rumu pohladí všechny Vaše chuťové pohárky!
Osmiletý rum Cubaney byl oceněn dvojitým zlatem na kongresu rumu 2013 v Madridu.
Je to rum, který se blíží dokonalosti. Zraje více než 8 let v malých barikových dubových soudcích a stárne ve sklepích za vysokých karibských teplot. Je vonný a velmi příjemného aroma, s nádechem dubu a pražení – spálení. Sladký a hustý rum, dlouhý v chuti a ve svém celku lahodný. Barvy starého bronzu, s velmi zářivou přírodní patinou. Je to jeden z nejlepších rumů na trhu. Vynikající rum pije-li se samotný.
Michel Cluizel si nechal patentovat ochrannou známku „Noble Ingredients“ (vznešené suroviny), což znamená, že ve svých výrobcích používá pouze čisté kakaové máslo bez jakýchkoliv příměsí rostlinných tuků, třtinový cukr místo řepného, přírodní Burbon vanilku namísto vanilinu, nepoužívá sojový lecitin ani umělá aromata a všechny výrobky jsou 100% bez přítomnosti geneticky modifikovaných organismů, některé dokonce v biokvalitě.
Celofánový balíček obsahuje 18  jednotlivě balených čtverečků (5g) pěti druhů plantážních čokolád Michel Cluizel.

Časté otázky

Cena za Cubaney Solera Reserva 8 Sistema Solera 38% 0,7l a 18 ks luxusní čokolády je 596 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Cubaney Solera Reserva 8 Sistema Solera 38% 0,7l a 18 ks luxusní čokolády si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód c6f90637955d.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Rumy - Podobné produkty: Presidente Marti 15y 0,7l 40% + 2x sklo GB, Ron Barceló Imperial 0,7l 38% GB, Don Q 151° Proof 0,7l 75,5%, Captain Morgan Private Stock 1,75l 40%