Degustační sklenička Lehmann® 150 ml

149 

Popis

Originální skleničky Lehmann® na rum, ve kterých nejlépe vynikne vůně, barva i chuť rumu.
Lehmann Glass zaručuje prvotřídní kvalitu zpracování a dokonalý zážitek z vychutnání vašeho oblíbeného pití. Pro pochopení jedinečnosti destilátu je vždy zapotřebí správná sklenice, ať už se jedná o rum, whisky, cognac či jakýkoliv čirý destilát. Za pomoci předních světových odporníků a znalců vznikla tato sklenice unikátního kónického tvaru, který napomáhá vašim smyslům v poznání a objevování. Staňte se experty i Vy!
V této sklenici nejlépe rozeznáte i sebemenší rozdíly v barvě, aroma i chuti. Materiál, hladké linie, design a zejména prvotřídní dílenské zpracování vytvářejí z této originální sklenice Lehmann podstatný element, abyste z Vašeho pití dostali to, co očekáváte a s největší pravděpodobností i mnohem více!
Baleno po 6 kusech, ale rádi Vám zašleme množství dle Vaší volby.
Cena uvedena za jeden kus.

Časté otázky

Cena za Degustační sklenička Lehmann® 150 ml je 149 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Degustační sklenička Lehmann® 150 ml si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód cb2c446993b2.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Skleničky na rum - Podobné produkty: Cubaney 2x degustační sklenička v dárkovém balení 150 ml, Ophyum degustační sklenička 150 ml, Degustační skleničky Lehmann® v dárkovém balení 2x 150 ml, 2x Degustační sklenička Lehmann®