Dictador 12 Y.O. 0,05 l

200 

Popis

MINIATURA Dictador 12 Y.O. vzniká kombinovanou destilací v různých typech destilačních soustav. Vyznačuje se bohatě jantarovou barvou s načervenalými tóny. Aroma je plné a intenzivní s náznaky karamelu, medu a především pražené kávy. Chuť je velice jemná, s prvky karamelu, kakaa, medu a kávy. Závěr v sobě skrývá lehký dubový podtext.Informace o alergenech.

Expres po Praze V případě objednání do 12. hodiny přivezeme ještě dnes! Rychlé dodání Skladem více než 10.000 láhví, expedujeme ihned. Kamenná prodejna V přátelském prostředí poradíme s výběrem. Alkoholu rozumíme Jsme experti v oboru. Neváhejte zavolat. Vybírejte s námi.

Časté otázky

Cena za Dictador 12 Y.O. 0,05 l je 200 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Dictador 12 Y.O. 0,05 l si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód efe8d5925ae9.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Ostatní lihoviny - Podobné produkty: Zelené bavlněné tričko s potiskem Vybrat velikost: L, Anton Kaapl – sada miniatur 5×0,05 l, Bowmore 18 Y.O. 0,05 l, La Negra Tomasa Damajuana 25% 0,7 l (holá láhev)