Diplomatico Diplomático Reserva Exclusiva 0,05 l

150 

Popis

MINIATURA Rum celosvětově oceňovaný pro svou lahodnou chuť. Diplomático Reserva Exclusiva je nejoblíbenější venezuelský rum, který je blendem rumů až 12 let starých. Na kontě má více než dvacet medailí z prestižních mezinárodních soutěží a je tak jedním z nejoceňovanějších rumů. Tvůrce tohoto rumu, Maestro Ronero pan Tito Cordero, získal v letech 2011 a 2013 ocenění Golden Rum Barrel pro nejlepšího master blendera. Palírna vyrábějící rumy Diplomático získala navíc v roce 2013 i ocenění Golden Rum Barrel pro nejlepší destilerii. Diplomático Reserva Exclusiva se vyznačuje jemným a komplexním profilem a dlouhým zakončením.Informace o alergenech.

Expres po Praze V případě objednání do 12. hodiny přivezeme ještě dnes! Rychlé dodání Skladem více než 10.000 láhví, expedujeme ihned. Kamenná prodejna V přátelském prostředí poradíme s výběrem. Alkoholu rozumíme Jsme experti v oboru. Neváhejte zavolat. Vybírejte s námi.

Časté otázky

Cena za Diplomatico Diplomático Reserva Exclusiva 0,05 l je 150 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Diplomatico Diplomático Reserva Exclusiva 0,05 l si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 75970185.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Ostatní lihoviny - Podobné produkty: Deadhead 6y 40% 0,05 l (holá láhev), Tullamore Dew 0,05 l (holá láhev), Baron Hildprandt ze zralých švestek 40% 0,05 l (holá láhev), Modré pánské bavlněné tričko s potiskem Vybrat velikost: S