Don Papa 7y Eternal Spring in Sugarlandia 40% 0,7 l (tuba)

1 049 

Katalogové číslo: 4806538770011 Kategorie: Štítky: , , ,
Značka: Rumy Don Papa

Popis

Don Papa je prémiový rum z filipínského ostrova Negros Occidental. Je destilovaný z nejlepší cukrové třtiny na světě. Zraje 7 let v dubových sudech v podhůří Mount Kanlaon. Don Papa má dlouhou, bohatou texturu a nabízí chuť vanilky, medu a kandovaného ovoce. Závěr je dlouhý a hřejivý.
Láhev je uložena v tubě, která zachycuje bohatou a rozmanitou flóru, jež se rozkládá hluboko v džungli Sugarlandie – keře, byliny, stromy a kvetoucí rostliny, které zaznamenal a studoval botanik Fray Manuel Blanco ve své publikaci Flora de Filipinas.
Podíl z prodeje této edice podpoří novou spolupráci značky Don Papa a Nadace pro ochranu útesů a deštných pralesů na Filipínách (Philippine Reef and Rainforest Conservation Foundation, Inc.), která vede programy ochrany a udržitelnosti na ostrově Negros a v několika dalších částech Filipín.
Informace o alergenech.

Expres po Praze

V případě objednání do 12. hodiny přivezeme ještě dnes!

Rychlé dodání
Skladem více než 10.000 láhví, expedujeme ihned.

Kamenná prodejna
V přátelském prostředí poradíme s výběrem.

Alkoholu rozumíme
Jsme experti v oboru. Neváhejte zavolat. Vybírejte s námi.

Časté otázky

Cena za Don Papa 7y Eternal Spring in Sugarlandia 40% 0,7 l (tuba) je 1049 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Don Papa 7y Eternal Spring in Sugarlandia 40% 0,7 l (tuba) si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 4806538770011.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Rumy - Podobné produkty: El Dorado 21y 0,7l 43% GB, Rum&Cane Asia Pacific X.O. 0,7 l, Kirk and Sweeney Gran Reserva Superior 0,7 l, Dictador Capitulo Uno American Oak Cask 20y 2000 0,7l 41% / Rok lahvování 2020