Dos Maderas Pusser´s British Navy Gunpowder 54,5% 0,05 l

190 

Popis

MINIATURA
Vůně je velmi intenzivní a je v ní cítit karamel a vanilka. Navzdory vysokému obsahu alkoholu je jemný a elegantní. Pusser´s Navy je legendární rum, který má bohaté a plné tělo a nepřekonatelnou hladkost díky svým přírodním ingrediencím. Pusser se vyrábí především metodou „pot-still“, tedy destilací podobnou jako u single malt whisky, která produkuje výrazně bohatší chuť. Vynikají jako čistý nebo na ledu.
Informace o alergenech.

Expres po Praze

V případě objednání do 12. hodiny přivezeme ještě dnes!

Rychlé dodání
Skladem více než 10.000 láhví, expedujeme ihned.

Kamenná prodejna
V přátelském prostředí poradíme s výběrem.

Alkoholu rozumíme
Jsme experti v oboru. Neváhejte zavolat. Vybírejte s námi.

Časté otázky

Cena za Dos Maderas Pusser´s British Navy Gunpowder 54,5% 0,05 l je 190 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Dos Maderas Pusser´s British Navy Gunpowder 54,5% 0,05 l si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 5060165360109.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Ostatní lihoviny - Podobné produkty: Zelené bavlněné tričko s potiskem Vybrat velikost: S, Benriach 16 Y.O. 0,05 l, Torres 10 Y.O. Gran Reserva 0,05 l, Modré pánské bavlněné tričko s potiskem Vybrat velikost: M