DQ Absolut Vodka 1 l

439 

Katalogové číslo: 7312040017034 Kategorie: Štítky: , ,
Značka: Vodky DQ

Popis

Vodka Absolut je druhou nejprodávanější značkou mezi prémiovými vodkami v celosvětovém meřítku a celkově čtvrtou největší značkou mezi prémiovými destiláty. Již od roku 1879, kam sahá její původ, se vyrábí stále na jednom jediném místě, a to ve švédském Ahusu. Licenční výroba nepřipadá v úvahu, protože veškeré suroviny včetně vody a pšenice pocházejí z blízkého okolí destilérky.
Vyrábí se z ozimé pšenice pocházející z jihu Švédska, unikátní metodou kontinuální destilace. Tato metoda byla představena v 19. století králem vodek panem Larsem Olssonem Smithem, jehož podobiznu nalezneme pod hrdlem láhve. Vodka je tak destilována více než stokrát. Tím je zajištěna její dokonalá průzračnost.
Informace o alergenech.

Expres po Praze

V případě objednání do 12. hodiny přivezeme ještě dnes!

Rychlé dodání
Skladem více než 10.000 láhví, expedujeme ihned.

Kamenná prodejna
V přátelském prostředí poradíme s výběrem.

Alkoholu rozumíme
Jsme experti v oboru. Neváhejte zavolat. Vybírejte s námi.

Časté otázky

Cena za DQ Absolut Vodka 1 l je 439 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S DQ Absolut Vodka 1 l si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 7312040017034.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Vodky - Podobné produkty: Goral Vodka Master 40 % 0,7l + 2x skleněný panák v dárkovém balení, Nemiroff De Luxe 40% 0,7 l (holá láhev), Goral Vodka Master 0,7 l, Belvedere Single Estate Rye Lake Bartężek 40% 0,7 l (holá láhev)