El Dorado Single Still Port Mourant 2009 0,7 l

2 599 

Katalogové číslo: 8715151960814 Kategorie: Štítky: , , ,

Popis

El Dorado Single Still Port Mourant byl destilován kotlíkovou destilací v roce 2009. Destilace probíhala na destilačním zařízení „Wooden Double Pot Still“ pocházejícím z bývalé cukrové plantáže v Port Mourant. Tento kotlíkový destilační přístroj Port Mourant Pot Still je jediným  funkčním destilačním zařízením  „Wooden Double Pot Still“ na světě. Byl vynalezen v usedlosti Port Mourant, založené v roce 1732 a v roce 2000 byl přesunut do Diamond Estate. Historická značka rumu vyráběna na destilačním zařízení „Wooden Double Pot Still“ se označuje jako PM.
Tento unikátní rum zrál v sudech po bourbonu v tropických podmínkách jihoamerické Guyany ve sklepích společnosti více jak 12 let. Následné plnění do lahví proběhlo bez filtrace za studena s cílem zachovat jedinečný chuťový profil. Je součástí limitované edice tří rumů El Dorado Single Still.
Rum má zlatě jantarovou barvu, intenzivní kouřové, zemité a kořeněné aroma, s vjemem zralých pečených jablek, v pozadí s tóny vanilky a skořice. V chuti je robustní, suchý a teplý, s pulzujícími tóny dřeva, sladkého koření, flambovaného banánu a kokosu. Rum má velmi dobrou vyváženost nasládlých tónů a rašelinových stop, plné tělo a dlouhý teplý dozvuk.
Informace o alergenech.

Expres po Praze

V případě objednání do 12. hodiny přivezeme ještě dnes!

Rychlé dodání
Skladem více než 10.000 láhví, expedujeme ihned.

Kamenná prodejna
V přátelském prostředí poradíme s výběrem.

Alkoholu rozumíme
Jsme experti v oboru. Neváhejte zavolat. Vybírejte s námi.

Časté otázky

Cena za El Dorado Single Still Port Mourant 2009 0,7 l je 2599 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S El Dorado Single Still Port Mourant 2009 0,7 l si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 8715151960814.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Rumy - Podobné produkty: Ferrum Honey Elixír 0,2l 35%, Rum Explorer Belize 0,7 l, Cubaney Estupendo 15y 38% 0,7 l (karton) 6 ks (karton), Depaz rum VSOP Réserve Spéciale Martinique 45% 0,7 l (karton)