Emperor Deep Blue Jubilee Edition 0,7 l

4 699 

Katalogové číslo: 3443210001912 Kategorie: Štítky: , , ,
Značka: Rumy Emperor

Popis

Emperor, oblíbený mauricijský rum zvaný „rumový císař“ přichází s naprosto unikátní a velmi limitovanou „podmořskou“ edicí. Ta ji díky fascinující kombinaci dvou originálních druhů finálního dostařování posouvá doslova do jiných dimenzí, a to v celosvětovém měřítku. Na počátku je typické výrobní know-how značky, tedy mistrovské staření a blending těch nejlepších výrobních šarží. A to jak melasových, tak i „agricole“ rumů (stáří až 12 let). Tento prestižní blend dozrává ve vzácných sudech po francouzském cognacu 10 měsíců. Opravdovou raritou – v celosvětovém měřítku – je ponoření v již speciálně designovaných láhvích v kovových klecích do podmořských jeskyní do hloubky 60 metrů pod mořskou hladinou u bretaňského ostrova Ushant Island (severozápad Francie nedaleko Lamanšského průlivu). Láhve z této edice strávily pod mořskou hladinou 9 měsíců v téměř totální tmě, konstantní teplotě vody (11-13°C), při absenci jakéhokoliv působení kyslíku a pod tlakem 6-7 barů. Díky tomu rum nabízí stylový, rafinovaný chuťový zážitek. Zaujme především vybalancovaná jemnost a kombinace decentních tónů tropického ovoce a bourbonské vanilky
Ilustrační fotografie, mořská usazenina je na každé láhvi odlišná. Každá láhev je tedy naprostý originál.
Informace o alergenech.

Expres po Praze

V případě objednání do 12. hodiny přivezeme ještě dnes!

Rychlé dodání
Skladem více než 10.000 láhví, expedujeme ihned.

Kamenná prodejna
V přátelském prostředí poradíme s výběrem.

Alkoholu rozumíme
Jsme experti v oboru. Neváhejte zavolat. Vybírejte s námi.

Časté otázky

Cena za Emperor Deep Blue Jubilee Edition 0,7 l je 4699 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Emperor Deep Blue Jubilee Edition 0,7 l si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 3443210001912.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Rumy - Podobné produkty: Contrabando 5 Y.O. 0,7 l, Bacardi Gran Reserva Limitada 1l 40% Tuba, Zacapa Centenario La Doma Heavenly Cask Collection 0,7 l, Presidente Marti 23y 40% 0,7 l (dárkové balení 2 sklenice)