Etter Vieille Poire Williams 0,7 l

1 599 

Popis

Hruškovice Etter Vieille Poire Williams je vyráběna z přírodně zralých hrušek regionu Wallis ve Švýcarsku.Ty místní považují za nejvíce aromatické hrušky na světě. Na jednu láhev je nutno použít 11 kg hrušek. Hruškovice zraje nejdříve 1-2 roky v 50 litrových demižonech, následně zrají ty nejlepší destiláty další 2-3 roky v sudech z francouzského dubu. Výsledkem je destilát zlatohnědé barvy s jemným, bohatým a ovocným aroma. Chuť je pak harmonická s tóny vanilky a ovoce.Informace o alergenech.

Expres po Praze V případě objednání do 12. hodiny přivezeme ještě dnes! Rychlé dodání Skladem více než 10.000 láhví, expedujeme ihned. Kamenná prodejna V přátelském prostředí poradíme s výběrem. Alkoholu rozumíme Jsme experti v oboru. Neváhejte zavolat. Vybírejte s námi.

Časté otázky

Cena za Etter Vieille Poire Williams 0,7 l je 1599 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Etter Vieille Poire Williams 0,7 l si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 7610693230016.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Pálenky - Podobné produkty: Raspenava Černorybízovice 48% 0,5 l, Marsen Višňovica Traditional 42% 0,7 l (holá láhev) 1 ks, Anton Kaapl Višňovice 47% 0,5 l (holá láhev), Galli Jablkovice 0,5 l