Fernet Averna Amaro Siciliano 0,7 l

439 

Popis

Averna je autentický italský bylinný likér typu amaro (hořký likér) pro podporu trávení, který byl vytvořen v roce 1868 podle pečlivě střežené tajné receptury. Ta má původ v benediktýnském opatství v Caltanissettě na Sicílii. Přesná receptura bylinného extraktu zůstává střeženým tajemstvím, ale je známo, že se jedná o speciálně vybrané byliny, kořínky a koření. Ty přinášejí typické sicilské vůně a chutě, jako jsou esenciální oleje z citrusových plodů – pomerančů a citronů a také z granátových jablíček. Aroma se vyznačuje citrusovými tóny s vůněmi bylin typických pro Středomoří jako je myrta, jalovec, rozmarýn, šalvěj a aromatické pryskyřice. V chuti se projevují stopy pomeranče vyvažované tóny lékořice a bylin rostoucích ve Středomoří. Likér má sametovou a kulatou texturu a jemně hořké a hladké zakončení. Tradičně se podává neředěný, ale můžete si jej vychutnat i s kostkou ledu.
Informace o alergenech.

Expres po Praze

V případě objednání do 12. hodiny přivezeme ještě dnes!

Rychlé dodání
Skladem více než 10.000 láhví, expedujeme ihned.

Kamenná prodejna
V přátelském prostředí poradíme s výběrem.

Alkoholu rozumíme
Jsme experti v oboru. Neváhejte zavolat. Vybírejte s námi.

Časté otázky

Cena za Fernet Averna Amaro Siciliano 0,7 l je 439 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Fernet Averna Amaro Siciliano 0,7 l si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 8000400203782.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Likéry - Podobné produkty: Arcane Arrangé Ananas Rôti 0,7l 40%, Rhumba Coconut 25% 0,7 l (holá láhev), Bols Creme de Cacao White 0,7l 24%, Shaker Curacao 0,5l 17%