GlenAllachie 8 Y.O. 0,7 l

1 199 

Popis

Palírna se nachází na úpatí Ben Rinnes ležící v srdci Speyside, jedné z nejvyhledávanějších oblastí Skotska. Whisky GLENALLACHIE (Glen-alla-key) jsou „dílem“ velmi zkušeného Master Distillera Billy Walkera a mají minimálně 46% alkoholu.
Tato osmiletá single malt whisky GLENALLACHIE 8 YEAR OLD zrála v sudech po sherry Pedro Ximenez, Oloroso, v panenského dubu a v sudu po červeném víně.
Díky tomu vznikla whisky bohatá na klasické medové tóny s dokonale vyváženou kořeněnou sladkostí. Whisky je obzvláště robustní a komplexní. Neuvěřitelně jemná a bohatá whisky, v níž se snoubí jemná vůně karamelu, skořice, jemného zázvoru, opečených mandlí a kávy. Barva připomíná bronzový západ slunce.
Překvapivé doteky sušených rozinek se skořicí, máty a lesního medu, které se v ústech propojí ve výslednou lahodnou a vyváženou chuť.  Typický zástupce Speyside. Bez přidaných barviv. Non-chill filtered – tedy bez použití „studené“ filtrace, podchlazení whisky a odfiltrování vysrážených částic.
Informace o alergenech.

Expres po Praze

V případě objednání do 12. hodiny přivezeme ještě dnes!

Rychlé dodání
Skladem více než 10.000 láhví, expedujeme ihned.

Kamenná prodejna
V přátelském prostředí poradíme s výběrem.

Alkoholu rozumíme
Jsme experti v oboru. Neváhejte zavolat. Vybírejte s námi.

Časté otázky

Cena za GlenAllachie 8 Y.O. 0,7 l je 1199 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S GlenAllachie 8 Y.O. 0,7 l si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 5060568324906.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Skotské whisky - Podobné produkty: Mortlach The Wee Witchie 12y 0,7l 43,4% GB / Rok lahvování 2018, Tomatin Antiquary 21y 0,7l 43% GB L.E., Macallan Aera 0,7l 40% GB, Arran Machrie Moor 0,7 l (tuba)