Glenmorangie 15 Y.O. The Cadboll Estate 0,7 l

2 299 

Popis

Glenmorangie The Cadboll Estate 15 Y.O. je nejnovější přírůstek úspěšné řady The Cadboll Estate, kterou palírna Glenmorangie přibližuje charakter svého milovaného „highlandského“ domova. Tato třetí edice, vytvořená v Glenmorangie od klasu až po sklenku, je hluboká a krémová, s tóny sladkého koření a oříšků.
Ječmen pochází ze dvou sklizní. Jedna část destilátu zrála v sudech po bourbonu a dodává bohatost a krémovitost a druhá část dozrávala po dobu přibližně jednoho roku ve speciálních Amontillado sudech, ve kterých dříve zrálo sherry. Právě díky tomu získala oříškové, kořenité a sladké tóny.
V aroma nejprve zaujme dotek medu, lískových oříšků, mandarinky a sladkého mléčného karamelu. Přidávají se tóny zralého ječmene a pečených broskví. Přidáním pár kapek vody se uvolní jemná mineralita, doprovázená medovými plástvemi a květy jasmínu. 
Chuť je na úvod jemná s příjemnou kořenitostí na patře, kde přechází v explozi sladkých a kořenitých tónů –vřesového medu, perníku, lískooříškové pralinky a dotek hřebíčku. Hedvábný závěr přináší náznak marcipánu, kokosu a biskupského chlebíčku.
Informace o alergenech.

Expres po Praze

V případě objednání do 12. hodiny přivezeme ještě dnes!

Rychlé dodání
Skladem více než 10.000 láhví, expedujeme ihned.

Kamenná prodejna
V přátelském prostředí poradíme s výběrem.

Alkoholu rozumíme
Jsme experti v oboru. Neváhejte zavolat. Vybírejte s námi.

Časté otázky

Cena za Glenmorangie 15 Y.O. The Cadboll Estate 0,7 l je 2299 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Glenmorangie 15 Y.O. The Cadboll Estate 0,7 l si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 5010494983203.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Skotské whisky - Podobné produkty: Old Pulteney 2006 0,7l 50,2% GB L.E. / Rok lahvování 2019, Bunnahabhain Stiúireadair 0,04l 46,3%, Macallan Classic Cut 2022 L.E. 0,7 l, Signatory Bunnahabhain Staoisha Vintage 2014 0,7l 46% / Rok lahvování 2019