Glenmorangie A Tale of Tokyo 0,7 l

2 999 

Popis

Glenmorangie Tale of Tokyo je nová limitovaná edice whisky Glenmorangie, zrozená z posedlosti Dr Billa Lumsdena Japonskem – jeho kulturou, módou a jídlem. Trvalo celé jedno desetiletí, než se mu podařilo sehnat sudy z japonského dubu Mizunara, jedné z nejžádanějších dřev. Vznikla tak whisky, která je ztělesněním Tokia – mnohovrstevnatá, protikladná a skýtající vždy nějaké překvapení!
Na designu dárkového balení a etikety spolupracovala značka Glenmorangie s opěvovaným japonským umělcem Yamaguchi Akirou. Ten zhmotnil svou hravou a spletitou představu Tokia a ukázal ho jako město plné kontrastů a vrstev kultury a historie.
Informace o alergenech.

Expres po Praze

V případě objednání do 12. hodiny přivezeme ještě dnes!

Rychlé dodání
Skladem více než 10.000 láhví, expedujeme ihned.

Kamenná prodejna
V přátelském prostředí poradíme s výběrem.

Alkoholu rozumíme
Jsme experti v oboru. Neváhejte zavolat. Vybírejte s námi.

Časté otázky

Cena za Glenmorangie A Tale of Tokyo 0,7 l je 2999 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Glenmorangie A Tale of Tokyo 0,7 l si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 5010494985498.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Skotské whisky - Podobné produkty: Auld Reekie Big Peat Islay Blended Whisky 0,7 l, Chivas Regal 12y 1,75l 40%, Chivas Regal 12y 1l 40% GB, Talisker Storm 45,8% 0,7 l (kazeta)