J.H. Andresen Special Reserve Tawny Port 20% 0,75l 1 ks

430 

Popis

Toto vynikající portské víno vzniklo kombinací vín, které zrály ve starých dubových sudech po dobu minimálně 4 let. Výsledkem zrání je nádherná jantarová barva.
Charakteristické aroma je na počátku vůní, které jsou typické pro velmi vyzrálá tawny. Intenzivní tóny sušeného ovoce doplňují tóny rozinek a svěží tóny citrusů, které dotváří jedinečnou harmonii. Chuť je komplexní s výraznějším kořeněným závěrem. Toto portské je dokonalé ve spojení s výraznými paštikami, sýry anebo ovocnými koláči.
Vhodné k ořechům nebo crème brûlée.
Poloha vinice – Douro: Cima Corg
Hlavní odrůdy – Touriga Franca, Tinta Roriz, Mourisco Tinto a Tinta Barroca

Časté otázky

Cena za J.H. Andresen Special Reserve Tawny Port 20% 0,75l 1 ks je 430 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S J.H. Andresen Special Reserve Tawny Port 20% 0,75l 1 ks si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 5602765001053.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Vína - Podobné produkty: Marqués de Berol Tinto Semidulce 0,75 l, Vignobles Vellas Costiéres de Nimes Grandes Arenes 0,75l 14%, Ai Galli Cabernet Franc Selezione DOC 0,75 l, Pacheca Douro D.O.C. Rosé 0,75 l