Jodhpur Ginza Gin 0,7 l

749 

Katalogové číslo: 38a86cf64ceb Kategorie: Štítky: , , ,
Značka: Giny Jodhpur

Popis

Limitovaná edice tohoto ginu z palírny Rudolf Jelínek vznikla jako vzpomínka na zemi vycházejícího slunce – Japonsko. Zároveň nenásilně a vtipně propojuje tento úžasný gin s hodinkami Seiko Samurai. Srpek měsíce nad samurajovým ramenem totiž prolíná malé překvapení – ručky inspirované slavnými hodinkami Seiko Samurai.
 V chuti se snoubí tradiční jalovec a typický japonský citrus yuzu, který ginu dodává parádní ovocnou svěžest. Výsledkem je přirozeně intenzivnější chuť. Destilační kolonou tvořený spirit, uzavřený v nové lahvi se skleněnou zátkou, tak má opravdu grády díky vyššímu obsahu alkoholu. Vychutnáte si jej jak samotný, tak v míchaných nápojích, kde díky vyššímu obsahu alkoholu náramně vynikne. 
Limitovaná edice, vyrobeno pouze 913 láhví, každá etiketa má ručně psané číslo!
Informace o alergenech.

Expres po Praze

V případě objednání do 12. hodiny přivezeme ještě dnes!

Rychlé dodání
Skladem více než 10.000 láhví, expedujeme ihned.

Kamenná prodejna
V přátelském prostředí poradíme s výběrem.

Alkoholu rozumíme
Jsme experti v oboru. Neváhejte zavolat. Vybírejte s námi.

Časté otázky

Cena za Jodhpur Ginza Gin 0,7 l je 749 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Jodhpur Ginza Gin 0,7 l si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 38a86cf64ceb.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Giny - Podobné produkty: Tarsier Oriental Pink Gin 0,7l 40%, 5Th Earth Citrics 0,04l 42%, Bombay Star Of Bombay London Dry Gin 0,04l 47,5%, J. Rose London Dry Artigianale No 7 0,7l 43%