King of Soho London Dry Gin 42% 0,7 l (holá láhev) 1 ks

799 

Popis

The King of Soho je autentický Londýnský "dry" gin destilovaný v srdci Londýna za použití tradičních metod výroby. Jedenáct generací mistrů destilérů stojí za zrozením komplexní, hladké a plné chuti ginu, jehož unikátní chuťový profil je tvořen dvanácti bylinami a netradičním obsahem alkoholu 42%.
V hladké a plné chuti jsou znatelné stopy jemného jalovce, koriandru a zejména citrusů, včetně grapefruitové kůry. Nádherná láhev odkazuje na historii londýnské čtvrti Soho, která byla vždy mezinárodním synonymem pro kreativitu, hédonismus a nekonformitu, The King of Soho je stvořen na počest původnímu „Králi ze Soho“ Paulu Raymondovi jeho synem Howardem.

Časté otázky

Cena za King of Soho London Dry Gin 42% 0,7 l (holá láhev) 1 ks je 799 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S King of Soho London Dry Gin 42% 0,7 l (holá láhev) 1 ks si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 5060341581700.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Giny - Podobné produkty: Endorphin Magic Imagine 0,5l 43%, Coolumbus Discovery Gin 100% Wheat Rosé 40% 0,7 l (holá láhev) 6 ks (karton), Whitley Neill Brazilian Lime Gin 0,7l 43%, Bulldog gin 0,7 l