Kopke RESERVE Tawny Port 0,75 l

680 

Popis

Originální láhev je uložena v papírové krabičce s logem vinařství Kopke.
KOPKE je nejstarší a nejprestižnější značkou v Portu. Vinařství bylo založeno roku 1638 německou rodinou stejného jména a má za sebou čtyři století úspěchů na trhu portských vín, kde se stalo synonymem prestiže a luxusu. KOPKE RESERVE tawny port je víno, které zrálo v dubových sudech. Lahvováno je do původního typu portské láhve s ručně tištěnými písmeny a hrdlem zalitým voskem.  Vína typu tawny zrají v maloobjemových sudech okolo 500l. Víno tak má blíže k dubovému dřevu a forma zrání je oxidativní – za přístupu vzduchu. Menší sud má užší stěny, tudíž zde jednodušeji pronikne vzduch a dále se sudy většinou nenaplňují po okraj. Tímto způsobem se docílí, že barva oproti ruby bude světle hnědá, do karamelu s mírnými zlatavými odlesky. Samozřejmě záleží na typu vína. Aroma u tawny se zaměřuje spíše na sud, dřevo, kouř, karamel a ořechy. Vína je důležité skladovat na stojato z důvodu výrazných kyselinek, které by poničily korek a znehodnotily víno. Tato vína vydrží 1-3 měsíce po otevření.
Informace o alergenech.

Expres po Praze

V případě objednání do 12. hodiny přivezeme ještě dnes!

Rychlé dodání
Skladem více než 10.000 láhví, expedujeme ihned.

Kamenná prodejna
V přátelském prostředí poradíme s výběrem.

Alkoholu rozumíme
Jsme experti v oboru. Neváhejte zavolat. Vybírejte s námi.

Časté otázky

Cena za Kopke RESERVE Tawny Port 0,75 l je 680 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Kopke RESERVE Tawny Port 0,75 l si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 5601194701602.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Portská vína - Podobné produkty: Graham’s 40 Y.O. Old Tawny 0,75 l, Maynard´s Porto 1974 0,75 l, Graham’s Blend No.5 White Port 0,75 l, Cálem Old Velhotes Ruby 0,75 l