Landcraft Gin Jane 0,5 l

800 

Katalogové číslo: 8594204600774 Kategorie: Štítky: , , ,

Popis

Za každým ginem je nějaký příběh. Příběh ginu Jane je psaný čistě ženskou rukou. Ženská intuice se totiž často hned napoprvé dotkne toho nejpodstatnějšího: duše, místa a podstaty. Základem všech ginů jsou jalovčinky, ale všechny ostatní byliny se podřizují myšlence příběhu, který ho utváří. Naprostá většina bylin pochází z vlastní produkce, nebo byla sesbírána kolem bájného vrchu Erz nedaleko Turska, kde se palírna nachází. 
Vůni jalovce prohlubuje květ bezinky, lípy, měsíčku a jasmínu. Zemitost a hloubku přináší kořeny anděliky a puškvorce. Lehkost a svěžest dodávají byliny, kterých je plná většina českých zahrádek: meduňka, šanta, rozmarýn nebo popenec.
Typickou modrou barvu dodávají každé láhvi tři kvítky motýlího květu. Právě barvivo obsažené v motýlím květu je citlivé na pH, díky čemuž při přidání tonicu zcela zásadně změní barvu.
Informace o alergenech.

Expres po Praze

V případě objednání do 12. hodiny přivezeme ještě dnes!

Rychlé dodání
Skladem více než 10.000 láhví, expedujeme ihned.

Kamenná prodejna
V přátelském prostředí poradíme s výběrem.

Alkoholu rozumíme
Jsme experti v oboru. Neváhejte zavolat. Vybírejte s námi.

Časté otázky

Cena za Landcraft Gin Jane 0,5 l je 800 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Landcraft Gin Jane 0,5 l si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 8594204600774.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Giny - Podobné produkty: Endorphin Summer Grep Gin 0,5l 43% L.E., Uncle Val's Peppered Gin 0,7l 45%, Bombay Sapphire Premier Cru Murcian Lemon 0,7l 47%, Ginbery's London Dry 1l 40%