Loch Lomond 14 Y.O. 0,7 l

1 599 

Popis

Loch Lomond 14 Y.O. je vyvážená single malt skotská whisky. Zrála nejprve v sudech po bourbonu, v závěru pak ještě 12 měsíců dozrávala v jemně vypálených amerických a francouzských dubových sudech, které byly speciálně vyrobené pro Loch Lomond.
Výsledkem je exploze vůně zeleného jablka a hrušek, sladkých karamelově-vanilkových bonbónů smíšených s citrusovými tóny grepu, která vede k hlubokému a hřejivému závěru s tóny hřebíčku a anýzu. Whisky byla naplněna do lahví pod dozorem Master Blendera Michaela Henryho s 46 % obsahem alkoholu. Je nefiltrovaná, jen ve své přirozené podobě.
Informace o alergenech.

Expres po Praze

V případě objednání do 12. hodiny přivezeme ještě dnes!

Rychlé dodání
Skladem více než 10.000 láhví, expedujeme ihned.

Kamenná prodejna
V přátelském prostředí poradíme s výběrem.

Alkoholu rozumíme
Jsme experti v oboru. Neváhejte zavolat. Vybírejte s námi.

Časté otázky

Cena za Loch Lomond 14 Y.O. 0,7 l je 1599 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Loch Lomond 14 Y.O. 0,7 l si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 5016840747819.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Skotské whisky - Podobné produkty: Old St. Andrews Nightcap 15y 0,7l 40%, Old St. Andrews Twilight Malt 40% 0,7 l (dárkové balení soudek), Singleton of Glendullan Double Matured 1l 40%, Campbeltown Loch 0,7l 46%