Maison Gelas Armagnac Gelas Carafe Prestige 30 ans 0,7 l

5 999 

Katalogové číslo: 4e004b63cf56 Kategorie: Štítky: , , ,

Popis

Armagnac Gelas 30 Y.O. je vynikající armagňak z oblasti Gaskoňska zrající v dubových sudech po dobu minimálně 30 let, díky čemuž získal bohatou vůni sušeného ovoce, čokolády a čaje. V chuti pak dominují pečené ořechy, vanilka a dubové dřevo. Závěr je velmi dlouhý a hřejivý. Skvělý výrobek rodiny Gelas stočený do krásné karafy, která je uložena v luxusním dřevěném boxu.
Maison Gélas je rodinnou firmou již 150 let, s pravým srdcem i duší Gaskoňska, jejíž kořeny spadají až do dob mušketýra D´Artagnana. Značka Maison Gélas byla založena Babtistem Gélasem v roce 1865, synem uznávaného odborníka na výrobu sudů. Díky správným dovednostem a obchodnímu duchu začaly vznikat neopakovatelné ročníkové Bas Armagnacy a široká škála eaux-de-vie, která je přirozeným výsledkem lásky k dokonalosti a jedinečného know-how. Po II.světové válce syn Pierre pokračuje ve šlépějích otce a dostává značku Maison Guerbé na mezinárodní úroveň. V roce 1950 se stává Pierre prvním podnikatelem v Gersu, který rozvíjí obchod s vínem a různými destiláty. Byl revoluční ve výrobě exkluzivních armagnaců z oblastí Bas Armagnac a La Ténareze, které nabízel v plné sudové síle, bez redukce alkoholu. Tato unikátní selekce propůjčuje výslednému produktu neotřelou reputaci nejen ve Francii.
Informace o alergenech.

Expres po Praze

V případě objednání do 12. hodiny přivezeme ještě dnes!

Rychlé dodání
Skladem více než 10.000 láhví, expedujeme ihned.

Kamenná prodejna
V přátelském prostředí poradíme s výběrem.

Alkoholu rozumíme
Jsme experti v oboru. Neváhejte zavolat. Vybírejte s námi.

Časté otázky

Cena za Maison Gelas Armagnac Gelas Carafe Prestige 30 ans 0,7 l je 5999 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Maison Gelas Armagnac Gelas Carafe Prestige 30 ans 0,7 l si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 4e004b63cf56.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Nezařazené - Podobné produkty: La Perle rillety ze sardinek na pravém másle 80 g, Via Delicia Srnčí paštika s portským 130 g, Don Julio 70 Crystal Claro Añejo 0,75l 40% GB, 1800 BLANCO Tequila 38% 0,7 l (holá láhev)