Ositos Tequila + Citron 15% 120g

145 

Katalogové číslo: cc8aad2c8c0a Kategorie: Štítky: , ,

Popis

Ochutnejte unikátní želé bonbóny s alkoholem OSITOS. On, ona, ono, nebo úplně jiné oslovení? Tohle Pinche neřeší a z rodné latinské Ameriky pravidelně vyráží do světa plného flitrů, duhových barev a excentrických outfitů.
Jeho*jejím receptem na lásku je svěží citron s tequilou, který odzbrojí i zaryté hejtry. vámi držet krok až do bílého rána.
Želé s Citronovou příchutí a s alkoholem. Obsahuje alkohol (15 % obj.). Výrobek není vhodný pro děti a mladistvé do 18 let.

Složení: cukr, glukózový sirup, pitná voda, alkohol 15 % obj., želatina, zahušťovadlo: arabská guma; dextróza, kyselina: kyselina citronová; přírodní jahodové aroma, barvivo; karmín; leštící látky: kokosový tuk, řepkový olej, karnaubský vosk, včelí vosk bílý a žlutý.
Skladujte a uchovávejte dobře uzavřené, v suchu a mimo dosah slunečního záření.
Výživové údaje viz obal výrobku.

Časté otázky

Cena za Ositos Tequila + Citron 15% 120g je 145 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Ositos Tequila + Citron 15% 120g si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód cc8aad2c8c0a.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Alko gumídci - Podobné produkty: Medvídci s alkoholem – Ositos Vodka + Pomeranč 15% 70g, Ositos Whisky + Cola 15% 70g, Medvídci s alkoholem – Ositos Rum + Ananas 15% 70g, Ositos Vodka + Pomeranč 15% 120g