Pacheca 20 Y.O. Tawny Port 0,75 l

1 590 

Popis

Pacheca 20 year old Tawny je velmi elegantní dvacetileté portské víno. Má jantarovou barvu, elegantní vůni s tóny sušených fíků, ořechů a karamelu. V chuti je mimořádně jemné s vyváženou kyselinkou, která mu dodává svěžest. Vyniknou tóny ořechů a karamelu. Během dvacetiletého zrání získalo toto portské víno svou charakteristickou barvu s odlesky jantaru, a i charakteristické aroma. Jde o cuvée několika portských vín, které zrály ve starých sudech o objemu 550 litrů po dobu dvaceti let. Hrozny pochází z tradičních červených odrůd vinné révy z oblasti Douro pocházející ze starších vinic s nižšími výnosy zajišťující vysokou kvalitu portského vína.
Toto portské víno je skvělé jako doprovod k dezertům s karamelovou pralinkou, sušeným ovocem nebo jako aperitiv.
Portugalské portské červené víno z oblasti Douro-Porto. Víno doporučujeme podávat vychlazené na 16-18 °C. Procento alkoholu se může mírně lišit dle ročníků. Alergeny: obsahuje siřičitany.
Informace o alergenech.

Expres po Praze

V případě objednání do 12. hodiny přivezeme ještě dnes!

Rychlé dodání
Skladem více než 10.000 láhví, expedujeme ihned.

Kamenná prodejna
V přátelském prostředí poradíme s výběrem.

Alkoholu rozumíme
Jsme experti v oboru. Neváhejte zavolat. Vybírejte s námi.

Časté otázky

Cena za Pacheca 20 Y.O. Tawny Port 0,75 l je 1590 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Pacheca 20 Y.O. Tawny Port 0,75 l si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 5602947000157.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Portská vína - Podobné produkty: Kopke RESERVE Ruby Port 0,75 l, Pacheca 30 Y.O. Tawny Port 0,75 l, Burmester Sotto Voce Reserve 0,75 l, Kopke Porto Fine Tawny 0,75 l