Pacheca RESERVE Ruby Port 0,75 l

590 

Popis

Pacheca PORTO RUBY RESERVE je směs několika portských vín s průměrným stářím 4 až 7 let. Víno je intenzivní barvy, plné života s jemnou strukturou a bohatou chutí červeného zralého ovoce. Má bohaté aroma černého ovoce, jako jsou ostružiny, borůvky a švestek. V chuti má plné tělo s měkkou a sametovou strukturou, vyváženou pevnými tříslovinami. Lahodný a velmi dlouhý závěr.
Portugalské portské víno z oblasti Douro-Porto. Víno si nejlépe vychutnáte jako aperitiv nebo na závěr jídla v doprovodu sýrů, dezertů z tmavé čokolády nebo červeného ovoce. Procento alkoholu se může mírně lišit dle ročníků. Alergeny: obsahuje siřičitany.
Informace o alergenech.

Expres po Praze

V případě objednání do 12. hodiny přivezeme ještě dnes!

Rychlé dodání
Skladem více než 10.000 láhví, expedujeme ihned.

Kamenná prodejna
V přátelském prostředí poradíme s výběrem.

Alkoholu rozumíme
Jsme experti v oboru. Neváhejte zavolat. Vybírejte s námi.

Časté otázky

Cena za Pacheca RESERVE Ruby Port 0,75 l je 590 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Pacheca RESERVE Ruby Port 0,75 l si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 5602947004001.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Portská vína - Podobné produkty: Graham’s Blend No.12 Ruby Port 0,75 l, Burmester Tawny Porto 0,75 l, Cálem Velhotes Tawny 0,75 l, Real Companhia Velha Royal Oporto Tawny 20y 0,75 l