Popis
Nově v dárkovém balení se dvěmi skleničkami. Tento dárkový set byl vytvořen přímo námi a vyroben v České republice!
Tento rum je kombinací až 23letých rumů, které zrály pomocí pečlivě sestaveného výrobního procesu Solera. Barva je impozantně mahagonová až třešňová s rudými odlesky. Vůně je silná, zemitá až kořenitá, z počátku postupně přechází do tónů medu, vanilky, tmavého karamelu a rozinek. Chuť působí spíše sladkým charakterem, je táhlá, plná a příjemně hřejivá. Dokonale navazuje na vůni a z počátku působí velmi výrazně, zejména tóny dubu a kouře. Ty postupně přecházejí v jemné tóny medu, vanilky, tmavého karamelu a kvalitního kakaa. V závěru se projevuje chuť rozinek.
Rumy Presidente zrají z počátku v sudech po kvalitních bourbonu a v posledních letech dozrávají v sudech po výběrovém španělském sherry Pedro Ximénez, které jim dodává jedinečnou ovocně nasládlou chuť.
Jedinečnost rumů Presidente podtrhuje celá řada významných mezinárodních ocenění. Jsou skvělou volbou pro všechny ty, kteří preferují výrazné aroma a nasládlou chuť pravých rumů.
Rumy Presidente jsou svou charakteristikou vhodnou alternativou k rumu Diplomatico.
Balení v dárkovém boxu se dvěmi skleničkami.
Časté otázky
V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?
Nejlepší rumy - Podobné produkty: Admirals Rum Large Barrel 0,7 l, Cihuatán Cinabrio 12y 0,7 l (karton), The Real McCoy 100 Proof Limited 12y 50% 0,7 l (holá láhev) 1 ks, Compagnie Des Indes Australia 8y 43% 0,7 l (holá láhev)
Rumy - Podobné produkty: Ultimatum Infinitum 12y 0,7l 40%, Cubaney Gran Reserva 12y 38% 0,7 l (holá láhev), Medellin Gran Reserva 12y 0,7l 37,5%, Plantation Black Cask Barbados & Jamaica EDD.19 5y 0,7l 40% L.E.