Presidente Marti Gran Anejo 40% 0,7 l (dárkové balení 2 sklenice)

799 

Popis

Nově v dárkovém balení se dvěmi skleničkami. Tento dárkový set byl vytvořen přímo námi a vyroben v České republice!Elegantní rum barvy tmavého zlata, jehož průměrný věk zrání je stanoven na 5 let. Od samotného začátku zaujme svoji ovocnou vůní společně s výraznými dubovými tóny. Dlouhotrvající vyvážená chuť má z počátku nasládlý charakter, který v závěru ztělesňují stopy koření a dubového dřeva.
Rumy Presidente zrají z počátku v sudech po kvalitních bourbonu a v posledních letech dozrávají v sudech po výběrovém španělském sherry Pedro Ximénez, které jim dodává jedinečnou ovocně nasládlou chuť.
Rumy Presidente jsou svými vlastnostmi vhodnou alternativou k rumu Diplomatico.
Balení v dárkovém boxu se dvěmi skleničkami.

Časté otázky

Cena za Presidente Marti Gran Anejo 40% 0,7 l (dárkové balení 2 sklenice) je 799 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Presidente Marti Gran Anejo 40% 0,7 l (dárkové balení 2 sklenice) si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 8594183360478.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Rumy - Podobné produkty: Rum Box 10×0,05l 40,9% GB, Bacardi Reserva Ocho 8y 0,7l 40% GB, Myers's Original Dark 1l 40%, La Maison Du Rhum Peru 2012 No.5 0,7 l